MM2KP-AC120
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM2KP-AC120
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V
Ngā Rauemi: MM2KP-AC120.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 226 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 226 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM2KP-AC120
Tau Wae MM2KP-AC120 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 226 pcs Pepa Raraunga MM2KP-AC120.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 96 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Plug In, 11 Pin (Octal) Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 250VDC - Max
Raupapa MMK Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MM2KPAC120 Tae Mahi -10°C ~ 55°C
Whakamahia te wa 30ms Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 120VAC Momo Momo Latching, Dual Coil
Kohikohi Miihini 3.5 VA Kohikohi Kei te Aukati 29.2mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MM2B DC24
MM2B DC24
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 24V
I roto i te taonga: 466 pcs
Tikiake: MM2B DC24.pdf
RFQ
MM2KB AC100/(110)
MM2KB AC100/(110)
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
I roto i te taonga: 593 pcs
Tikiake: MM2KB AC100/(110).pdf
RFQ
MM2B AC100/(110)
MM2B AC100/(110)
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 110V
I roto i te taonga: 429 pcs
Tikiake: MM2B AC100/(110).pdf
MM2P DC100/110
MM2P DC100/110
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 110V