MM2P-DC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM2P-DC24
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 24V
Ngā Rauemi: MM2P-DC24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 428 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 428 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM2P-DC24
Tau Wae MM2P-DC24 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 428 pcs Pepa Raraunga MM2P-DC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 16.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, 8 Pin (Octal) Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 250VDC - Max
Raupapa MM Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MM2PDC24NC Tae Mahi -10°C ~ 55°C
Whakamahia te wa 50ms Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 7.5A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 275 Ohms Kohikohi Miihini 2.1 W
Kohikohi Kei te Aukati 87.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MM2P-AC200-220
MM2P-AC200-220
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 220V
I roto i te taonga: 373 pcs
Tikiake: MM2P-AC200-220.pdf
RFQ
MM2XKP DC24
MM2XKP DC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
I roto i te taonga: 177 pcs
Tikiake:
RFQ
MM2PN DC24
MM2PN DC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 24V
I roto i te taonga: 387 pcs
Tikiake: MM2PN DC24.pdf
MM2P AC120
MM2P AC120
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 120V
I roto i te taonga: 374 pcs
Tikiake:
MM2X DC24
MM2X DC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
I roto i te taonga: 765 pcs
Tikiake: MM2X DC24.pdf
MM2P DC100/110
MM2P DC100/110
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 110V
I roto i te taonga: 670 pcs
MM2XP AC110
MM2XP AC110
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 110V
I roto i te taonga: 549 pcs
Tikiake: MM2XP AC110.pdf
MM2P-D DC24
MM2P-D DC24
I roto i te taonga: 368 pcs
Tikiake: MM2P-D DC24.pdf
MM2XB DC24
MM2XB DC24
I roto i te taonga: 276 pcs
Tikiake: MM2XB DC24.pdf
MM2P-D DC200/220
MM2P-D DC200/220
I roto i te taonga: 620 pcs
Tikiake: MM2P-D DC200/220.pdf
MM2XKP DC125
MM2XKP DC125
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 125V
I roto i te taonga: 160 pcs
Tikiake: MM2XKP DC125.pdf
MM2KP-AC24
MM2KP-AC24
I roto i te taonga: 179 pcs
Tikiake: MM2KP-AC24.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel