MJN3CF-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN3CF-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MJN3CF-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Ngā Rauemi: MJN3CF-DC12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MJN3CF-DC12
Tau Wae MJN3CF-DC12 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6148 pcs Pepa Raraunga MJN3CF-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 600VAC, 28VDC - Max
Raupapa MJN Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MJN3CFDC12
Z241
Tae Mahi -45°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 120 Ohms Kohikohi Miihini 1.2 W
Kohikohi Kei te Aukati 100mA