MJN3CF-DC110
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN3CF-DC110 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MJN3CF-DC110
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
Ngā Rauemi: MJN3CF-DC110.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MJN3CF-DC110
Tau Wae MJN3CF-DC110 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2424 pcs Pepa Raraunga MJN3CF-DC110.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 82.5 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 600VAC, 28VDC - Max
Raupapa MJN Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MJN3CFDC110 Tae Mahi -45°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VDC Coil Chassis Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C) Kohikohi Ngaohiko 110VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 10 kOhms
Kohikohi Miihini 1.2 W Kohikohi Kei te Aukati 11.0mA