MJN3CF-AC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN3CF-AC24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MJN3CF-AC24
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Ngā Rauemi: MJN3CF-AC24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MJN3CF-AC24
Tau Wae MJN3CF-AC24 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3639 pcs Pepa Raraunga MJN3CF-AC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 20.4 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 600VAC, 28VDC - Max
Raupapa MJN Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MJN3CFAC24
Z239
Tae Mahi -45°C ~ 45°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 72 Ohms Kohikohi Miihini 2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 83.3mA