MJN2CF-AC240
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN2CF-AC240 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MJN2CF-AC240
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V
Ngā Rauemi: MJN2CF-AC240.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MJN2CF-AC240
Tau Wae MJN2CF-AC240 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3474 pcs Pepa Raraunga MJN2CF-AC240.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 204 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 600VAC, 28VDC - Max
Raupapa MJN Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MJN2CFAC240 Tae Mahi -45°C ~ 60°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 240VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 9.1 kOhms Kohikohi Miihini 1.7 VA
Kohikohi Kei te Aukati 7.1mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MJN2CF-AC120
MJN2CF-AC120
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
I roto i te taonga: 6091 pcs
Tikiake: MJN2CF-AC120.pdf
RFQ
MJN2CF-DC12
MJN2CF-DC12
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
I roto i te taonga: 6349 pcs
Tikiake: MJN2CF-DC12.pdf
RFQ
MJN2CF-AC24
MJN2CF-AC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V