MJN2CF-AC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN2CF-AC24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MJN2CF-AC24
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Ngā Rauemi: MJN2CF-AC24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MJN2CF-AC24
Tau Wae MJN2CF-AC24 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6374 pcs Pepa Raraunga MJN2CF-AC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 20.4 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 600VAC, 28VDC - Max
Raupapa MJN Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MJN2CFAC24
Z243
Tae Mahi -45°C ~ 60°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 75 Ohms Kohikohi Miihini 1.7 VA
Kohikohi Kei te Aukati 70.8mA