MJN2CF-AC120
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN2CF-AC120 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MJN2CF-AC120
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Ngā Rauemi: MJN2CF-AC120.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MJN2CF-AC120
Tau Wae MJN2CF-AC120 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6091 pcs Pepa Raraunga MJN2CF-AC120.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 102 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 600VAC, 28VDC - Max
Raupapa MJN Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MJN2CFAC120
Z246
Tae Mahi -45°C ~ 60°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 120VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 2.25 kOhms Kohikohi Miihini 1.7 VA
Kohikohi Kei te Aukati 14.2mA