WFH90L50RKE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WFH90L50RKE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 50 OHM 10% 90W
Ngā Rauemi: WFH90L50RKE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WFH90L50RKE
Tau Wae WFH90L50RKE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 50 OHM 10% 90W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3590 pcs Pepa Raraunga WFH90L50RKE.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 2.756" L x 2.008" W (70.00mm x 51.00mm) Raupapa WFH
Tuhinga 50 Ohms Mana (Watts) 90W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Ētahi Ingoa OHWFH90L50RKE
OHWFH90L50RKE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 220°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.496" (12.60mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Ohms ±10% 90W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound