WFH90L25RJE
OhmiteOhmite
WFH90L25RJE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WFH90L25RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 25 OHM 5% 90W
Ngā Rauemi: WFH90L25RJE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WFH90L25RJE
Tau Wae WFH90L25RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 25 OHM 5% 90W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4002 pcs Pepa Raraunga WFH90L25RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 2.756" L x 2.008" W (70.00mm x 51.00mm) Raupapa WFH
Tuhinga 25 Ohms Mana (Watts) 90W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Tae Mahi -40°C ~ 220°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.496" (12.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Ohms ±5% 90W Wirewound Chassis Mount Resistor