WFH90L1K0J
OhmiteOhmite
WFH90L1K0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WFH90L1K0J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 1K OHM 5% 90W
Ngā Rauemi: WFH90L1K0J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WFH90L1K0J
Tau Wae WFH90L1K0J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 1K OHM 5% 90W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4398 pcs Pepa Raraunga WFH90L1K0J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 2.756" L x 2.008" W (70.00mm x 51.00mm) Raupapa WFH
Tuhinga 1 kOhms Mana (Watts) 90W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Tae Mahi -40°C ~ 220°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.496" (12.60mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 kOhms ±5% 90W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound