WFH90L25RJ
OhmiteOhmite
WFH90L25RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WFH90L25RJ
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 25 OHM 5% 90W
Ngā Rauemi: WFH90L25RJ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WFH90L25RJ
Tau Wae WFH90L25RJ Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 25 OHM 5% 90W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5691 pcs Pepa Raraunga WFH90L25RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 2.756" L x 2.008" W (70.00mm x 51.00mm) Raupapa WFH
Tuhinga 25 Ohms Mana (Watts) 90W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Ētahi Ingoa WFH90L25RK
WFH90L25RK-ND
Tae Mahi -40°C ~ 220°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.496" (12.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Ohms ±5% 90W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WFH90L4R7K
WFH90L4R7K
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 4.7 OHM 10% 90W
I roto i te taonga: 5953 pcs
Tikiake: WFH90L4R7K.pdf
RFQ
WFH90L470J
WFH90L470J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 470 OHM 5% 90W
I roto i te taonga: 4445 pcs
Tikiake: WFH90L470J.pdf
RFQ
WFH90L25RJE
WFH90L25RJE
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 25 OHM 5% 90W