WFH90L50RJE
OhmiteOhmite
WFH90L50RJE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WFH90L50RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 50 OHM 5% 90W
Ngā Rauemi: WFH90L50RJE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WFH90L50RJE
Tau Wae WFH90L50RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 50 OHM 5% 90W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5415 pcs Pepa Raraunga WFH90L50RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 2.756" L x 2.008" W (70.00mm x 51.00mm) Raupapa WFH
Tuhinga 50 Ohms Mana (Watts) 90W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Tae Mahi -40°C ~ 220°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.496" (12.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Ohms ±5% 90W Wirewound Chassis Mount Resistor