WFH230L2R0KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WFH230L2R0KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 2 OHM 10% 230W
Ngā Rauemi: WFH230L2R0KE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WFH230L2R0KE
Tau Wae WFH230L2R0KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 2 OHM 10% 230W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2834 pcs Pepa Raraunga WFH230L2R0KE.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 8.268" L x 2.008" W (210.00mm x 51.00mm) Raupapa WFH
Tuhinga 2 Ohms Mana (Watts) 230W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Ētahi Ingoa OHWFH230L2R0KE
OHWFH230L2R0KE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 220°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.496" (12.60mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Ohms ±10% 230W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound