WFH230L75RJE
OhmiteOhmite
WFH230L75RJE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WFH230L75RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 75 OHM 5% 230W
Ngā Rauemi: WFH230L75RJE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WFH230L75RJE
Tau Wae WFH230L75RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 75 OHM 5% 230W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3276 pcs Pepa Raraunga WFH230L75RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 8.268" L x 2.008" W (210.00mm x 51.00mm) Raupapa WFH
Tuhinga 75 Ohms Mana (Watts) 230W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Tae Mahi -40°C ~ 220°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.496" (12.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 75 Ohms ±5% 230W Wirewound Chassis Mount Resistor