WFH230L27RJ
OhmiteOhmite
WFH230L27RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WFH230L27RJ
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 27 OHM 5% 230W
Ngā Rauemi: WFH230L27RJ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WFH230L27RJ
Tau Wae WFH230L27RJ Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 27 OHM 5% 230W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4339 pcs Pepa Raraunga WFH230L27RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 8.268" L x 2.008" W (210.00mm x 51.00mm) Raupapa WFH
Tuhinga 27 Ohms Mana (Watts) 230W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Tae Mahi -40°C ~ 220°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.496" (12.60mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 27 Ohms ±5% 230W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound