WFH160L2R0KE
OhmiteOhmite
WFH160L2R0KE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WFH160L2R0KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 2 OHM 10% 160W
Ngā Rauemi: WFH160L2R0KE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WFH160L2R0KE
Tau Wae WFH160L2R0KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 2 OHM 10% 160W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4216 pcs Pepa Raraunga WFH160L2R0KE.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 5.512" L x 2.008" W (140.00mm x 51.00mm) Raupapa WFH
Tuhinga 2 Ohms Mana (Watts) 160W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Tae Mahi -40°C ~ 220°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.496" (12.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Ohms ±10% 160W Wirewound Chassis Mount Resistor