WFH160L50RJ
OhmiteOhmite
WFH160L50RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WFH160L50RJ
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 50 OHM 5% 160W
Ngā Rauemi: WFH160L50RJ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WFH160L50RJ
Tau Wae WFH160L50RJ Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 50 OHM 5% 160W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5228 pcs Pepa Raraunga WFH160L50RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 5.512" L x 2.008" W (140.00mm x 51.00mm) Raupapa WFH
Tuhinga 50 Ohms Mana (Watts) 160W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Tae Mahi -40°C ~ 220°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.496" (12.60mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Ohms ±5% 160W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound
Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WFH160L1R0KE
WFH160L1R0KE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 1 OHM 10% 160W
I roto i te taonga: 4319 pcs
Tikiake: WFH160L1R0KE.pdf
RFQ
WFH160LR47KE
WFH160LR47KE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 0.47 OHM 10% 160W
I roto i te taonga: 3188 pcs
Tikiake: WFH160LR47KE.pdf
RFQ
WFH160L50RJE
WFH160L50RJE
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 160W