WFH160L1R0K
OhmiteOhmite
WFH160L1R0K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WFH160L1R0K
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 1 OHM 10% 160W
Ngā Rauemi: WFH160L1R0K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WFH160L1R0K
Tau Wae WFH160L1R0K Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 1 OHM 10% 160W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4377 pcs Pepa Raraunga WFH160L1R0K.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 5.512" L x 2.008" W (140.00mm x 51.00mm) Raupapa WFH
Tuhinga 1 Ohms Mana (Watts) 160W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Tae Mahi -40°C ~ 220°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.496" (12.60mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±10% 160W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound