TUW3J82RE
Hua Hua
Tau Wae: TUW3J82RE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 82 OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUW3J82RE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUW3J82RE
Tau Wae TUW3J82RE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 82 OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 184605 pcs Pepa Raraunga TUW3J82RE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Raupapa TUW Tuhinga 82 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUW3J82RE
OHTUW3J82RE-ND
Whakaahuatanga Taipitopito 82 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound