TUW3JR33E
Hua Hua
Tau Wae: TUW3JR33E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.33 OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUW3JR33E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUW3JR33E
Tau Wae TUW3JR33E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.33 OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 173065 pcs Pepa Raraunga TUW3JR33E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Raupapa TUW Tuhinga 330 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUW3JR33E
OHTUW3JR33E-ND
Whakaahuatanga Taipitopito 330 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound