TUW3J68RE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TUW3J68RE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 68 OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUW3J68RE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUW3J68RE
Tau Wae TUW3J68RE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 68 OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179896 pcs Pepa Raraunga TUW3J68RE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Raupapa TUW Tuhinga 68 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUW3J68RE
OHTUW3J68RE-ND
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 68 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound