TUM7J4K7E
Hua Hua
Tau Wae: TUM7J4K7E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 4.7K OHM 7W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUM7J4K7E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUM7J4K7E
Tau Wae TUM7J4K7E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 4.7K OHM 7W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106138 pcs Pepa Raraunga TUM7J4K7E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (10.00mm x 9.00mm x 35.00mm)
Raupapa TUM Tuhinga 4.7 kOhms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUM7J4K7E
OHTUM7J4K7E-ND
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film