TUM5J820E
Hua Hua
Tau Wae: TUM5J820E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 820 OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUM5J820E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUM5J820E
Tau Wae TUM5J820E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 820 OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 133442 pcs Pepa Raraunga TUM5J820E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm)
Raupapa TUM Tuhinga 820 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUM5J820E
OHTUM5J820E-ND
Whakaahuatanga Taipitopito 820 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film