TUM7J3K3E
Hua Hua
Tau Wae: TUM7J3K3E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 3.3K OHM 7W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUM7J3K3E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUM7J3K3E
Tau Wae TUM7J3K3E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 3.3K OHM 7W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101994 pcs Pepa Raraunga TUM7J3K3E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (10.00mm x 9.00mm x 35.00mm)
Raupapa TUM Tuhinga 3.3 kOhms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUM7J3K3E
OHTUM7J3K3E-ND
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film