TDH35P1K00J
OhmiteOhmite
TDH35P1K00J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TDH35P1K00J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 1K OHM 5% 35W DPAK
Ngā Rauemi: TDH35P1K00J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TDH35P1K00J
Tau Wae TDH35P1K00J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 1K OHM 5% 35W DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5412 pcs Pepa Raraunga TDH35P1K00J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato DPAK Rahi / Rahi 0.398" L x 0.378" W (10.10mm x 9.60mm)
Raupapa TDH35 Tuhinga 1 kOhms
Mana (Watts) 35W Packaging Bulk
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 kOhms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TDH35P10R0J
TDH35P10R0J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 10 OHM 5% 35W DPAK
I roto i te taonga: 5707 pcs
Tikiake: TDH35P10R0J.pdf
RFQ
TDH35P1K00JE
TDH35P1K00JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 1K OHM 5% 35W DPAK