TDH35P150RJ
OhmiteOhmite
TDH35P150RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TDH35P150RJ
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 150 OHM 5% 35W DPAK
Ngā Rauemi: TDH35P150RJ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TDH35P150RJ
Tau Wae TDH35P150RJ Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 150 OHM 5% 35W DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5971 pcs Pepa Raraunga TDH35P150RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato DPAK Rahi / Rahi 0.398" L x 0.378" W (10.10mm x 9.60mm)
Raupapa TDH35 Tuhinga 150 Ohms
Mana (Watts) 35W Packaging Bulk
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150 Ohms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film