TDH35P150RJE
OhmiteOhmite
TDH35P150RJE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TDH35P150RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 150 OHM 5% 35W DPAK
Ngā Rauemi: TDH35P150RJE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TDH35P150RJE
Tau Wae TDH35P150RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 150 OHM 5% 35W DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17721 pcs Pepa Raraunga TDH35P150RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato DPAK Rahi / Rahi 0.398" L x 0.378" W (10.10mm x 9.60mm)
Raupapa TDH35 Tuhinga 150 Ohms
Mana (Watts) 35W Packaging Bulk
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150 Ohms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Moisture Resistant Thick Film