TA810PW200RJE
OhmiteOhmite
TA810PW200RJE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA810PW200RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 200 OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA810PW200RJE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA810PW200RJE
Tau Wae TA810PW200RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 200 OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33014 pcs Pepa Raraunga TA810PW200RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 200 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA810PW1R50J
TA810PW1R50J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 1.5 OHM 10W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 4535 pcs
Tikiake: TA810PW1R50J.pdf
RFQ
TA810PW200RJ
TA810PW200RJ
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 200 OHM 10W 5% RADIAL