TA810PW1R50J
OhmiteOhmite
TA810PW1R50J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA810PW1R50J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 1.5 OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA810PW1R50J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA810PW1R50J
Tau Wae TA810PW1R50J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 1.5 OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4535 pcs Pepa Raraunga TA810PW1R50J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 1.5 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA810PW1K80JE
TA810PW1K80JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 1.8K OHM 10W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 26832 pcs
Tikiake: TA810PW1K80JE.pdf
RFQ
TA810PW1R50JE
TA810PW1R50JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 1.5 OHM 10W 5% RADIAL