TA810PW1K80J
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA810PW1K80J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 1.8K OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA810PW1K80J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA810PW1K80J
Tau Wae TA810PW1K80J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 1.8K OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4893 pcs Pepa Raraunga TA810PW1K80J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 1.8 kOhms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA810PW1K80J
OHTA810PW1K80J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 4
Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film