TA810PW20K0JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA810PW20K0JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 20K OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA810PW20K0JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA810PW20K0JE
Tau Wae TA810PW20K0JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 20K OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21959 pcs Pepa Raraunga TA810PW20K0JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 20 kOhms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA810PW20K0JE
OHTA810PW20K0JE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film Te hanganga Thick Film