TA310PA200RJ
Hua Hua
Tau Wae: TA310PA200RJ
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 200 OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA310PA200RJ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA310PA200RJ
Tau Wae TA310PA200RJ Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 200 OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4845 pcs Pepa Raraunga TA310PA200RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 200 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA310PA200RJ
OHTA310PA200RJ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film