TA310PA270RJ
Hua Hua
Tau Wae: TA310PA270RJ
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 270 OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA310PA270RJ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA310PA270RJ
Tau Wae TA310PA270RJ Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 270 OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 26251 pcs Pepa Raraunga TA310PA270RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 270 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA310PA270RJ
OHTA310PA270RJ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 270 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA310PA200RJ
TA310PA200RJ
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 200 OHM 10W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 4845 pcs
Tikiake: TA310PA200RJ.pdf
RFQ
TA310PA270RJE
TA310PA270RJE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 270 OHM 10W 5% RADIAL