TA310PA1K50J
Hua Hua
Tau Wae: TA310PA1K50J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 1.5K OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA310PA1K50J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA310PA1K50J
Tau Wae TA310PA1K50J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 1.5K OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4800 pcs Pepa Raraunga TA310PA1K50J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 1.5 kOhms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA310PA1K50J
OHTA310PA1K50J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film