TA203PA50R0J
Hua Hua
Tau Wae: TA203PA50R0J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 50 OHM 3W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA203PA50R0J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA203PA50R0J
Tau Wae TA203PA50R0J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 50 OHM 3W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 48189 pcs Pepa Raraunga TA203PA50R0J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 50 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA203PA50R0J
OHTA203PA50R0J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.620" (15.75mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film Te hanganga Thick Film