TA203PA300RJ
Hua Hua
Tau Wae: TA203PA300RJ
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 300 OHM 3W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA203PA300RJ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA203PA300RJ
Tau Wae TA203PA300RJ Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 300 OHM 3W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5588 pcs Pepa Raraunga TA203PA300RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 300 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA203PA300RJ
OHTA203PA300RJ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.620" (15.75mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 300 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA203PA470RJE
TA203PA470RJE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 470 OHM 3W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 42638 pcs
Tikiake: TA203PA470RJE.pdf
RFQ
TA203PA270RJ
TA203PA270RJ
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 270 OHM 3W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 4260 pcs
Tikiake: TA203PA270RJ.pdf
RFQ
TA203PA300RJE
TA203PA300RJE
Whakaahuatanga: RES 300 OHM 3W 5% RADIAL