TA203PA5K10J
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA203PA5K10J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 5.1K OHM 3W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA203PA5K10J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA203PA5K10J
Tau Wae TA203PA5K10J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 5.1K OHM 3W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5769 pcs Pepa Raraunga TA203PA5K10J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 5.1 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA203PA5K10J
OHTA203PA5K10J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.620" (15.75mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5.1 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA203PA5R00JE
TA203PA5R00JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 5 OHM 3W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 50845 pcs
Tikiake: TA203PA5R00JE.pdf
RFQ
TA203PA5K10JE
TA203PA5K10JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 5.1K OHM 3W 5% RADIAL