TA1K0PH4R00K
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA1K0PH4R00K
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 4 OHM 10% 1000W
Ngā Rauemi: TA1K0PH4R00K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 441 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 441 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA1K0PH4R00K
Tau Wae TA1K0PH4R00K Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 4 OHM 10% 1000W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 441 pcs Pepa Raraunga TA1K0PH4R00K.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Rahi / Rahi 3.000" L x 3.000" W (76.20mm x 76.20mm) Raupapa TAP1000
Tuhinga 4 Ohms Mana (Watts) 1000W
Packaging Bulk Paa / Case Box
Ētahi Ingoa OHTA1K0PH4R00K
OHTA1K0PH4R00K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te Kāhua Ara #10-32 Threaded
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 1.548" (39.31mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Ohms ±10% 1000W Thick Film Chassis Mount Resistor Te hanganga Thick Film