TA1K0PH42R0K
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA1K0PH42R0K
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 42 OHM 10% 1000W
Ngā Rauemi: TA1K0PH42R0K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA1K0PH42R0K
Tau Wae TA1K0PH42R0K Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 42 OHM 10% 1000W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5984 pcs Pepa Raraunga TA1K0PH42R0K.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Rahi / Rahi 3.000" L x 3.000" W (76.20mm x 76.20mm) Raupapa TAP1000
Tuhinga 42 Ohms Mana (Watts) 1000W
Packaging Bulk Paa / Case Box
Ētahi Ingoa OHTA1K0PH42R0K
OHTA1K0PH42R0K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 1.548" (39.31mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 42 Ohms ±10% 1000W Thick Film Chassis Mount Resistor