TA1K0PH5R00K
OhmiteOhmite
TA1K0PH5R00K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA1K0PH5R00K
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 5 OHM 10% 1000W
Ngā Rauemi: TA1K0PH5R00K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA1K0PH5R00K
Tau Wae TA1K0PH5R00K Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 5 OHM 10% 1000W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4121 pcs Pepa Raraunga TA1K0PH5R00K.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Rahi / Rahi 3.000" L x 3.000" W (76.20mm x 76.20mm) Raupapa TAP1000
Tuhinga 5 Ohms Mana (Watts) 1000W
Packaging Bulk Paa / Case Box
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara #10-32 Threaded
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 1.548" (39.31mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Ohms ±10% 1000W Thick Film Chassis Mount Resistor Te hanganga Thick Film