TA025PW15K0J
Hua Hua
Tau Wae: TA025PW15K0J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 15K OHM 25W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA025PW15K0J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA025PW15K0J
Tau Wae TA025PW15K0J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 15K OHM 25W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4680 pcs Pepa Raraunga TA025PW15K0J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 15 kOhms
Mana (Watts) 25W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA025PW15K0J
OHTA025PW15K0J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 4
Teitei - Tae (Max) 1.189" (30.21mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 15 kOhms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film