TA025PW12R0J
Hua Hua
Tau Wae: TA025PW12R0J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 12 OHM 25W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA025PW12R0J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA025PW12R0J
Tau Wae TA025PW12R0J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 12 OHM 25W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4669 pcs Pepa Raraunga TA025PW12R0J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 12 Ohms
Mana (Watts) 25W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA025PW12R0J
OHTA025PW12R0J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 4
Teitei - Tae (Max) 1.189" (30.21mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 12 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA025PW150RJ
TA025PW150RJ
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 150 OHM 25W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 4108 pcs
Tikiake: TA025PW150RJ.pdf
RFQ
TA025PW100RJ
TA025PW100RJ
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 100 OHM 25W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 5797 pcs
Tikiake: TA025PW100RJ.pdf
RFQ
TA025PW12R0JE
TA025PW12R0JE
Whakaahuatanga: RES 12 OHM 25W 5% RADIAL