TA025PW1K00J
Hua Hua
Tau Wae: TA025PW1K00J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 1K OHM 25W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA025PW1K00J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA025PW1K00J
Tau Wae TA025PW1K00J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 1K OHM 25W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5355 pcs Pepa Raraunga TA025PW1K00J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 1 kOhms
Mana (Watts) 25W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA025PW1K00J
OHTA025PW1K00J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 4
Teitei - Tae (Max) 1.189" (30.21mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 kOhms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA025PW20K0J
TA025PW20K0J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 20K OHM 25W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 4942 pcs
Tikiake: TA025PW20K0J.pdf
RFQ
TA025PW15R0JE
TA025PW15R0JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 15 OHM 25W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 12852 pcs
Tikiake: TA025PW15R0JE.pdf
RFQ
TA025PW1K00JE
TA025PW1K00JE
Whakaahuatanga: RES 1K OHM 25W 5% RADIAL