RW2S0DAR500JT
Hua Hua
Tau Wae: RW2S0DAR500JT
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.5 OHM 5% 2W J LEAD
Ngā Rauemi: RW2S0DAR500JT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2S0DAR500JT
Tau Wae RW2S0DAR500JT Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.5 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4084 pcs Pepa Raraunga RW2S0DAR500JT.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Raupapa RW Tuhinga 500 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4524 J-Lead Ētahi Ingoa OHRW2S0DAR500JT
OHRW2S0DAR500JT-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.231" (5.87mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW2S0DAR500J
RW2S0DAR500J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.5 OHM 5% 2W J LEAD