RW2S0DAR500JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW2S0DAR500JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.5 OHM 5% 2W J LEAD
Ngā Rauemi: RW2S0DAR500JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2S0DAR500JE
Tau Wae RW2S0DAR500JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.5 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33491 pcs Pepa Raraunga RW2S0DAR500JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Raupapa RW Tuhinga 500 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case 4524 J-Lead Ētahi Ingoa OHRW2S0DAR500JE
OHRW2S0DAR500JE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.231" (5.87mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW2S0DAR500J
RW2S0DAR500J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.5 OHM 5% 2W J LEAD