RW2S0DAR150JET
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW2S0DAR150JET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.15 OHM 5% 2W J LEAD
Ngā Rauemi: RW2S0DAR150JET.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2S0DAR150JET
Tau Wae RW2S0DAR150JET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.15 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71121 pcs Pepa Raraunga RW2S0DAR150JET.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Raupapa RW Tuhinga 150 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4524 J-Lead Ētahi Ingoa OHRW2S0DAR150JET
OHRW2S0DAR150JET-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.231" (5.87mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW2S0DAR150JT
RW2S0DAR150JT
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.15 OHM 5% 2W J LEAD
I roto i te taonga: 4500 pcs
Tikiake: RW2S0DAR150JT.pdf
RFQ
RW2S0DAR150JE
RW2S0DAR150JE
Kaihanga: Ohmite