RW2S0CBR470J
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW2S0CBR470J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.47 OHM 5% 2W J LEAD
Ngā Rauemi: RW2S0CBR470J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2S0CBR470J
Tau Wae RW2S0CBR470J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.47 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5513 pcs Pepa Raraunga RW2S0CBR470J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Raupapa RW Tuhinga 470 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case 4122 J-Lead Ētahi Ingoa OHRW2S0CBR470J
OHRW2S0CBR470J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.227" (5.77mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 470 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW2S0CBR300JET
RW2S0CBR300JET
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.3 OHM 5% 2W J LEAD
I roto i te taonga: 62230 pcs
Tikiake: RW2S0CBR300JET.pdf
RFQ
RW2S0CBR300JT
RW2S0CBR300JT
Kaihanga: Ohmite
I roto i te taonga: 30285 pcs
Tikiake: RW2S0CBR300JT.pdf
RFQ
RW2S0CBR470JE
RW2S0CBR470JE
Whakaahuatanga: RES 0.47 OHM 5% 2W J LEAD