RW2S0CBR500JE
OhmiteOhmite
RW2S0CBR500JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW2S0CBR500JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.5 OHM 5% 2W J LEAD
Ngā Rauemi: RW2S0CBR500JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2S0CBR500JE
Tau Wae RW2S0CBR500JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.5 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53958 pcs Pepa Raraunga RW2S0CBR500JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Raupapa RW Tuhinga 500 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case 4122 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.227" (5.77mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound