RW2S0CBR300J
OhmiteOhmite
RW2S0CBR300J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW2S0CBR300J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.3 OHM 5% 2W J LEAD
Ngā Rauemi: RW2S0CBR300J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2S0CBR300J
Tau Wae RW2S0CBR300J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.3 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4812 pcs Pepa Raraunga RW2S0CBR300J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Raupapa RW Tuhinga 300 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case 4122 J-Lead Ētahi Ingoa RW2S0CBR300
RW2S0CBR300JBK
RW2S0J.300BK
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.227" (5.77mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 300 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW2S0CBR240J
RW2S0CBR240J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.24 OHM 5% 2W J LEAD
I roto i te taonga: 5001 pcs
Tikiake: RW2S0CBR240J.pdf
RFQ
RW2S0CBR300JE
RW2S0CBR300JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.3 OHM 5% 2W J LEAD
I roto i te taonga: 46155 pcs
Tikiake: RW2S0CBR300JE.pdf
RFQ
RW2S0CBR300JET
RW2S0CBR300JET
Tikiake: RW2S0CBR300JET.pdf
RW2S0CBR470JET
RW2S0CBR470JET
Whakaahuatanga: RES 0.47 OHM 5% 2W J LEAD
Tikiake: RW2S0CBR470JET.pdf
RW2S0CBR300JT
RW2S0CBR300JT